Kto z nas nie chciałby być przyciągający? Czy to dla współmałżonka, czy dla małżonki, dla chłopaka, dziewczyny czy nawet dla własnej satysfakcji? Być w stanie z zadowoleniem przeglądać się w lustrze, czując się zadowolonym z własnego ciała, urody, fryzury.

W obecnych czasach coraz więcej ludzi dba o zdrowie i swą figurę uprawiając wszelkiego rodzaju sporty takie, jak jogging, pływanie, jazda na rowerze czy sporty wymagające siły. Niejeden z nas pielęgnuje swoje włosy, stosując różnego rodzaju szampony pielęgnujące, wzmacniające, chroniące włosy przed wypadaniem, odżywki, czy korzystając z oferty renomowanych zakładów fryzjerskich. Kobiety często zgłaszają się na manicure i pedicure u profesjonalistów.

Niemniej istotne od tego wszystkiego jest jednak pielęgnowanie swojego ciała. Musimy dbać o swoją skórę zarówno na samej twarzy, jak i na reszcie ciała, żeby jak najdłużej zachowała swoje nawilżenie, elastyczność a także wygląd i odcień. W tym właśnie celu należy aplikować nie tylko dostosowane do skóry kremy i balsamy czy mleczka do ciała. Nie zapominajmy o tym, by dopasować zarazem odpowiednie dla nas mydła, żele pod prysznic czy płyny do kąpieli. To właśnie one powinny rozpocząć pielęgnację naszej skóry, jeszcze przed użyciem kremu czy mleczka. Istotne jest również stosowanie specyfików, dobranych do naszej cery. Takich, które ją odżywią i uwypuklą nasze walory a nie dodatkowo ją obciążą.

Pamiętajmy zatem, że nie wyłącznie modne fatałaszki, dobra sylwetka i fryzura zapewnią nam atrakcyjny wygląd! Pielęgnacja również jest niezbędna!

6 marca 2018 Brak komentarzy admin Zdrowa cera , ,